Kia SUVIVALS ADVENTURE CLUB

Szkoła Terenowa

Lekcja 7
04.04.2013

Od czasu, kiedy istnieją terenówki, istnieją też kluby ich użytkowników. Kluby powstają spontanicznie przy okazji wizyt w warsztatach, gdzie regeneruje się i modyfikuje samochody, oraz podczas zupełnie przypadkowych spotkań na trasie czy na stacji benzynowej. Bardzo dobrze, jeśli producent czy importer samochodów dostrzega zaangażowanie pasjonatów lub po prostu z potrzeb czysto marketingowych wspiera czy nawet powołuje do życia klub użytkowników danej marki lub modelu samochodu. Tak właśnie postąpiła firma Kia Motors Polska, powołując klub posiadaczy samochodów marki Kia z napędem 4x4

Od czasu, kiedy istnieją terenówki, istnieją też kluby ich użytkowników. Kluby powstają spontanicznie przy okazji wizyt w warsztatach, gdzie regeneruje się i modyfikuje samochody, oraz podczas zupełnie przypadkowych spotkań na trasie czy na stacji benzynowej. Bardzo dobrze, jeśli producent czy importer samochodów dostrzega zaangażowanie pasjonatów lub po prostu z potrzeb czysto marketingowych wspiera czy nawet powołuje do życia klub użytkowników danej marki lub modelu samochodu. Tak właśnie postąpiła firma Kia Motors Polska, powołując klub posiadaczy samochodów marki Kia z napędem 4x4. Do klubu może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage’a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi. Wystarczy wejść na www.kia-4x4.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską. Karta członkowska upoważnia do udziału w planowanych imprezach klubowych. Tu nie tylko będzie można spędzić czas z rodziną, starymi i nowymi znajomymi, ale także wymienić doświadczenia z posiadaczami takich samych samochodów. Ważne jest też, że będzie z kim pogadać o konkretach: zapytać kolegów czy przedstawicieli firmy o praktyczne porady. Będzie można coś podpatrzeć, ale także samodzielnie wypróbować, jaka jest różnica między jazdą seryjnym a przebudowanym autem. Planowane jest też powstanie specjalnej kolekcji odzieży i gadżetów klubu. Każdy znajdzie coś dla siebie, więc udział całych rodzin jest wskazany. Będą prowadzone szkolenia z zakresu jazdy w terenie czy np. obsługi wyciągarki.

Zobacz także: