Kia SUVIVALS ADVENTURE CLUB

Zloty Klubu

II Zlot, Giżycko 18-20.04.2008
20.04.2008

W dniach 18-20 kwietnia odbył się II Zlot Członków Klubu Kia 4x4. Impreza zorganizowana została na Mazurach w okolicy Giżycka. W odróżnieniu od I Zlotu tym razem było zdecydowanie mniej atrakcji związanych bezpośrednio z jazdami samochodem.

W dniach 18-20 kwietnia odbył się II Zlot Członków Klubu Kia 4x4. Impreza zorganizowana została na Mazurach w okolicy Giżycka. W odróżnieniu od I Zlotu tym razem było zdecydowanie mniej atrakcji związanych bezpośrednio z jazdami samochodem. Uczestnicy musieli wykazać się za to w rozmaitych konkurencjach przygotowanych przez Zespół Diving Extreme, w skład którego wchodzą m.in. byli żołnierze jednostki specjalnej GROM. Było wiele konkurencji strzeleckich, w tym symulacja walki z wykorzystaniem karabinków ASG, konkurencje linowe, jazda Quadami, poszukiwanie rozmaitych przedmiotów z wykorzystaniem wykrywacza metali oraz pływanie najszybszym w Polsce pontonem RIB, takim, jaki używany jest przez GROM do zadań specjalnych. W II zlocie wzięło udział ponad 180 osób oraz 60 samochodów KIA Sportage i Sorento. Prawdziwa perełką była natomiast bardzo dobrze zachowana KIA/Asia Rocsta.

Wielu uczestników spotkało się już po raz drugi, a wyjeżdżając zdecydowanie deklarowało chęć przyjazdu na kolejna imprezę. 

W obecnej chwili Klub Kia 4x4 liczy blisko czterystu właścicieli samochodów KIA.

Kolejny Zlot już niebawem. Do zobaczenia!

Zobacz także: