Kia SUVIVALS ADVENTURE CLUB

Zloty Klubu

III Zlot, Karpacz 24-26.04.2009
26.04.2009

Przy pięknej pogodzie w dniach od 24-26 kwietnia odbył się w Karpaczu trzeci już zlot użytkowników samochodów Kia z napędem 4x4. Aby wziąć udział w Zlocie wystarczy być posiadaczem Sportage, Sorento lub innego modelu Kia 4x4 i być członkiem klubu. Trzeba także pilnie śledzić stronę www.kia-4x4.pl i za jej pośrednictwem zgłosić swój udział w imprezie.

Przy pięknej pogodzie w dniach od 24-26 kwietnia odbył się w Karpaczu trzeci już zlot użytkowników samochodów Kia z napędem 4x4. Aby wziąć udział w Zlocie wystarczy być posiadaczem Sportage, Sorento  lub  innego  modelu  Kia  4x4  i  być  członkiem  klubu.  Trzeba  także  pilnie  śledzić  stronę  www.kia-4x4.pl i za jej pośrednictwem zgłosić swój udział w imprezie.

Do Karpacza przyjechało 195 osób. Z roku na rok Zloty Kia 4x4 cieszą się coraz większym powodzeniem. Organizowane są w bardzo atrakcyjnych turystycznie okolicach, a ich program za każdym razem dostarcza wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. W 2007 roku klubowicze spotkali się w Bieszczadach. Rok później na Mazurach. Tym razem organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjną widokowo trasę w okolicach Karpacza i Jeleniej Góry, której kulminacyjnym punktem był wjazd na Górę Szybowcową skąd roztacza się piękny widok na całe Karkonosze. Resztę atrakcji przygotowali „mieszkańcy” Western City. Były zawody strzeleckie, napad na bank, pokazy jazdy konnej, tańców, jazda na byku i wiele innych konkurencji rodem z filmów z Johnem Waynem. Wieczorem dla uczestników wystąpił kabaret PAKA. Członkowie Klubu nawiązują pomiędzy sobą stałe kontakty, planują wspólne podróże i wymieniają się praktycznymi informacjami na temat swoich samochodów. Następny zlot za rok, chociaż Klubowicze chcieliby spotykać się na takich imprezach częściej...

Zobacz także: