Kia SUVIVALS ADVENTURE CLUB

Zloty Klubu

IV Zlot, Budapeszt 30.04–2.05.2010
02.05.2010

W dniach 30 kwietnia – 2 maja 2010 roku w pobliżu Budapesztu na terenie toru wyścigowego F1 Hungaroring odbył się IV Zlot Klubu Kia 4x4. Nowością dla uczestników było oglądanie zmagań zawodników Pucharu cee’d Lotos Cup, a także możliwość przyjrzenia się całości zawodów KIA Lotos Cup od zaplecza.

W dniach 30 kwietnia – 2 maja 2010 roku w pobliżu Budapesztu na terenie toru wyścigowego F1 Hungaroring odbył się IV Zlot Klubu Kia 4x4.
Nowością dla uczestników było oglądanie zmagań zawodników Pucharu cee’d Lotos Cup, a także możliwość przyjrzenia się całości zawodów KIA Lotos Cup od zaplecza.

Standardowo jak przystało na posiadaczy aut terenowych, Klubowicze sprawdzali się podczas jazdy po lesie, jak również torze przeszkód sprawdzającym technikę i precyzję jazdy. Dodatkowo można było przejechać się olbrzymim quadem na dwóch przeznaczonych do tego odcinkach. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły koparki, którymi uczestnicy jeździli po specjalnie przygotowanym piaskowym placu.
Całość atrakcji odbyła się przy pięknej pogodzie i możliwości degustacji regionalnej kuchni.
Klubowicze jako pierwsi w Polsce, mieli okazję uczestniczyć w przeznaczonej tylko dla nich prezentacji nowego modelu Sportage, którą zwieńczyła wieczorna impreza połączona z wręczeniem upominków.
Malownicze okolice i zabytki Budapesztu dopełniły całości spotkania.

Kolejny, jubileuszowy V Zlot Klubu Kia 4x4 odbędzie się w przyszłym roku.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy.

Zobacz także: