Kia SUVIVALS ADVENTURE CLUB

Zloty Klubu

V Zlot, Janów Lubelski 17-19.02.2012
19.02.2012

Kolejny, V Zlot Klubu Kia 4x4 odbył się w dniach 17-19 lutego w zimowej scenerii Janowa Lubelskiego i przybyło na niego 44 auta. Piękne tereny Lasów Janowskich oraz piłkarska rywalizacja stały się motywem przewodnim spotkania.

Kolejny, V Zlot Klubu Kia 4x4 odbył się w dniach 17-19 lutego w zimowej scenerii Janowa Lubelskiego i przybyło na niego 44 auta. Piękne tereny Lasów Janowskich oraz piłkarska rywalizacja stały się motywem przewodnim spotkania.

Zlot rozpoczęła kolacja oraz spotkanie informacyjne. Sporo naszych gości znało się już z poprzednich imprez i z radością spotkali się ponownie wspominając poprzednie imprezy. Długo pospać się nie udało :-). Sobotnie atrakcje rozpoczęły się zbiórką o godzinie 8:45. Uczestnicy podzieleni na 2 grupy udali się odpowiednio na halę sportową lub w teren.

Pogoda dopisała, Lasy Janowskie pod grubą warstwą śniegu były wręcz idealne do spróbowania swoich sił w terenie. Kilkugodzinna jazda urozmaicona została zwiedzaniem wyjątkowych miejsc regionu: Porytowe Wzgórza oraz drewniany kościółek i jego niesamowita historia, to jedne z wielu niepowtarzalnych miejsc tego regionu.

Na hali sportowej także nie brakowało wrażeń. Piłkarska rywalizacja o bilety i gadżety UEFA EURO 2012TM dostarczyła mnóstwo radości. Dodatkowo uczestnicy skorzystali z miejscowego basenu, sauny i jacuzzi.

Aktywnie spędzony dzień nie odebrał energii naszym Klubowiczom. Dodatkowo utworzona grupa wybrała się wraz z przewodnikiem na mocno off-roadowe jazdy po specjalnym odcinku, na którym odbywał się Rajd Polski. 

Wieczorna, sobotnia kolacja obfitowała w wiele atrakcji. Nie zabrakło pysznego jedzenia, muzyki do tańca. Prezes KIA Motors Polska osobiście wręczył nagrody w postaci voucherów na bilety oraz upominków UEFA EURO 2012TM. Gościem specjalnym wieczoru był Alosza Awdiejew ze swoim zespołem.

Ostatnim punktem Zlotu była niedzielna wycieczka do zagrody oraz pracowni garncarskiej. Każdy z uczestników poznał historię regionu oraz mógł stworzyć własne, małe dzieło sztuki, które na pamiątkę zabrał do domu. 

W swoim, a także Zarządu KIA Motors Polska imieniu dziękuję Państwu za udział oraz wspaniałą atmosferę spotkania.

Do zobaczenia na kolejnym Zlocie Klubu Kia 4x4!

Zobacz także: